Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues kartash iTec U3CRDUO-BL, ngjyrë hiri

Kodi i produktit:
160805
EAN:
8595611700804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
U3CRDUO-GR
Lansuar:
9 Tetor 2014
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

11.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.96 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i kartave iTec U3CRDUO-BL është i përshtatshëm për leximin e formateve më të përdoruara të kartelave të kamerave digjitale, videokamerave dhe telefonave të mençur. Ky lexues është i pajisur me porte të përshtatshme për të gjitha versionet e kartave SD, SDHC, SDXC, micro SD, micro SDHC dhe SDXC Micro. Ai ka dimensione kompakte dhe peshë të lehtë, që e bëjnë atë shumë praktik për ta bartur kudo që shkoni. Për të mundësuar lidhjen me një kompjuter apo laptop ai është i pajisur me lidhës USB 3.0 që ofron shpejtësi të transferit prej 5 Gbps.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8595611700804
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
U3CRDUO-GR
Lansuar:
9 Tetor 2014
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:
Prodhuesi:
I-Tec
SD:
Teknologjia:
USB 3.0

Bashkangjitja Lexues kartash iTec U3CRDUO-BL edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE