Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues karte Defender Ultra USB 2.0

Kodi i produktit:
148645
Compact Flash:
EAN:
4714033835008
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4714033835008
Lansuar:
12 Prill 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

7.50 
Ju kurseni : 1.00   (13%)
6.50 € * Përfshirë TVSH-në
13% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexues i jashtëm i kartës së memories për transfer të shpejtë të të dhënave nga një numër i gjerë i kartave. Defender Ultra USB 2.0 është një lexues karte shumë i përshtatshëm për notebook dhe kompjuterë. Ofron mbështetje për rreth 85 tipe të ndryshme të kartave dhe formateve si SD, MMC, xD, T-Flash, M2, Memory Stick, Compact Flash etj. Avantazh i përdorimit të këtij produkti është lehtësia e përdorimit dhe bartja e shpejtë e të dhënave nga memoria e pajisjes. Lexuesi furnizohet me energji përmes portit USB, kështu që nuk ka nevojë për furnizim të jashtëm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4714033835008
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
4714033835008
Lansuar:
12 Prill 2014
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Defender
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
XD:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE