Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues karte i-Tec All-in-One USB 2.0, ngjyrë portokalli/ e zezë

Kodi i produktit:
83820
EAN:
8594047318355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
USBALL3-B
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky produkt paraqet një total prej 14 formateve të ndryshme të kartave me ndërfaqe USB të tipit 2.0. Modeli është i përshtatshëm për bartje të të dhënave nga kartat e memories, kamerat ose telefonat në kompjuter ose notebook. Lexuesi është shumë efikas dhe nuk ka nevojë për furnizim të jashtëm me energji, prandaj është produkti i duhur për udhëtime. Ofron mbështetje për CF, SD, SDHC, microSD / T-Flash, MMC, MMC plus, MMC mobile, RS-MMC, xD, MS, MS Pro, MS Duo, MS Pro Duo dhe MS Micro M2. Produkti vjen në ngjyrë portokalli me të zezë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8594047318355
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
USBALL3-B
Lansuar:
10 Maj 2011
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro Drive:
MMC:
Prodhuesi:
I-Tec
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
XD:

Bashkangjitja Lexues karte i-Tec All-in-One USB 2.0 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE