Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues për karta AKASA InterConnect Pro

Kodi i produktit:
125851
Compact Flash:
EAN:
4710614533653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HC-05U3BK
Lansuar:
6 Prill 2013

Si të porosisim në Gjirafa50?

44.50 
Ju kurseni : 7.00   (16%)
37.50 € * Përfshirë TVSH-në
16% Zbritje
Vetëm 5
Disponueshmëria:
5 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

AKASA InterConnect Pro është lexues për karta me madhësi 5.25" i cili mund të montohet në kasën e kompjuterit duku ju mundësuar qasje të lehtë në pothuajse të gjitha formatet e kartave. Përveç që është i pajisur me gjashtë porte të përshtatshme për karta të formateve të ndryshme, ky lexues është i pajisur edhe me katër porte për USB 2.0, dy porte për USB 3.0 si dhe një port eSATA, duke mundësuar kështu edhe lidhjen me pajisje të tjera. AKASA InterConnect Pro ka dizajn të bukur me ngjyrë të zezë dhe është e punuar nga alumini.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4710614533653
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-HC-05U3BK
Lansuar:
6 Prill 2013
Lloji i lexuesit:
Brendshëm
Memory Stick:
Micro SD:
Prodhuesi:
Akasa
SD:
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
XD:

Bashkangjitja Lexues për karta AKASA InterConnect Pro edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE