Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues WIFI Kingston MobileLite G3

Kodi i produktit:
185103
EAN:
7406172506198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MLWG3ER
Lansuar:
11 Shkurt 2016
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Trupi i pajisjes është i bërë nga plastika, me një shkëlqim të bardhë duke arritur një pamje vërtet të mahnitshme. Pajisja G3 është e vogël në dimensione dhe shumë e lehtë për tu mbajtur me vete. Butoni ndezës është në anën e përparme së bashku me portën micro USB që shërben për të karikuar baterinë. Në anën tjetër, është e vendosur porti për leximin e kartelave SD, që bënë të mundur leximin e kartelave të formatit SD apo micro SD. Gjithashtu ka të vendosur portin USB që lejon të bëjë lidhjen në mes pajisjeve smartphone apo edhe USB për bartjen e dokumentave nëpërmjet kabllos apo përdorimit të valëve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172506198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MLWG3ER
Lansuar:
11 Shkurt 2016
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:
Prodhuesi:
Kingston
SD:
Teknologjia:
RJ-45, Wi-Fi
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Lexues WIFI Kingston MobileLite G3 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE