Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14, i zi

Kodi i produktit:
110303
Compact Flash:
EAN:
4710614532236
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-ICR-14
Lansuar:
21 Qershor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

24.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(8 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.04 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi Akasa AK-ICR-14është pajisje multifunksionale për leximin e kartave e përbërë nga gjashtë porte të veçanta, ka një USB 3.0 port me normë të transferit deri në 5 GB / s, dhe portet tjera të cilat mbështesin leximin e kartave të tipit: Compact Flash (CF I, CF II, Ultra, Extreme, I-Pro, Ultimate, MD), Memory Stick (MS Pro, MS Pro Duo, Magic Gate, Extreme, Ultra), Secure Digital SDXC, SDHC, SD, Ultra, Extreme, Elite Pro, High Speed, MMC, MMC Mobile (64GB SDXC 32GB SDHC), Extreme Digital (X card, Type H, Type M), M2 (Memory Stick Micro M2) dhe kartat microSD (microSDHC, High Capacity). Lexuesi punon direkt duke u integruar në USB port, ka dimesnione 3.5'' dhe funksionon i integruar në mënyrë të veçantë në desktop. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4710614532236
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-ICR-14
Lansuar:
21 Qershor 2012
Lloji i lexuesit:
Brendshëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Akasa
SD:
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-14 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE