Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexuesi i kartave AKASA AK-ICR-16, i zi

Kodi i produktit:
110304
Compact Flash:
EAN:
4710614532441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-ICR-16
Lansuar:
21 Qershor 2012

Si të porosisim në Gjirafa50?

27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Vetëm 1
Disponueshmëria:
1 artikull
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Lexuesi Akasa AK-ICR-16 është pajisje multifunksionale për leximin e kartave e përbërë nga 11 porte të veçanta, ka një USB 3.0 port me normë të transferit deri në 5 GB / s, dhe portet tjera të cilat mbështesin leximin e kartave të tipit: Compact Flash (CF I, CF II, Ultra, Extreme, I-Pro, Ultimate, MD), Memory Stick (MS Pro, MS Pro Duo, Magic Gate, Extreme, Ultra), Secure Digital SDXC, SDHC, SD, Ultra, Extreme, Pro Elite, High Speed, MMC, MMC Mobile (64GB SDXC 32GB SDHC), M2 (Memory Stick Micro M2), microSD (microSDHC, High Capacity). Lexuesi punon direkt duke u integruar në USB port, dhe funksionon i integruar në mënyrë të veçantë në desktop. .

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4710614532441
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-ICR-16
Lansuar:
21 Qershor 2012
Lloji i lexuesit:
Brendshëm
Memory Stick:
Micro SD:
MMC:
Prodhuesi:
Akasa
SD:
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE