Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB KO Kingston

Kodi i produktit:
154676
EAN:
7406172288308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FCR-MLG4
Lansuar:
17 Qershor 2014
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
14.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Jeni duke kërkuar për USB të vogël, kompakt dhe shumë të shpejtë? Merrni USB-në Kingston MobileLite G4 (FCR-MLG4). Kingston MobileLite G4 lidhet me kompjuterin nëpërmjet USB 3.0 me shpejtësi të lartë (në përputhje edhe me USB 2.0), garanton transferimin ultra-të shpejtë dhe të sigurt të të dhënave. Dimensionet e USB-së janë 52 x 33 x 9 mm.

Vlerësimet

PERFEKT
Shume mire
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172288308
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
FCR-MLG4
Lansuar:
17 Qershor 2014
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:
Prodhuesi:
Kingston
SD:
Teknologjia:
USB 3.0
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja USB KO Kingston edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE