Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

USB Transcend SD / SDHC / MMC / MMCplus / MicroSD / M2

Kodi i produktit:
111263
EAN:
7605578148326
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TS-RDP5W
Lansuar:
20 Korrik 2012
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi i jashtëm TS-RDP5W nga Transcend është ideal për transferimin e të dhënave nga lloje të ndryshme të kartelave të kujtesës. Përparësia e tij është se kjo pjisje është një madhësi kompakte që mund të krahasohet me USB flash drives. Në sajë të ofertave të USB 2.0, mund të transferohen të dhënat më shpejtësi deri në 30 MB /s, për të lexuar dhe shkruar deri në 18 MB/s. Transcend TS-RDP5W është një lexues kartelash që është i përshtatshëm për pajisje lëvizëse. Ky lexues mbështet formatet e mëposhtme të kartelave së kujtesës, SD, SDHC, SDXC, microSDHC, microSD. Lexuesi i kartelave mundësohet përmes portit USB, kështu që nuk ka furnizim me energji të jashtme shtesë. Madhësia e produktit është 66.9 x 22.6 x 12 mm. Kjo pajisje vjen në një ngjyrë të bardhë shkëlqyese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578148326
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
TS-RDP5W
Lansuar:
20 Korrik 2012
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:
SD:
Teknologjia:
USB 2.0

Bashkangjitja USB Transcend SD / SDHC / MMC / MMCplus / MicroSD / M2 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE