Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartave memorie Nifty MiniDrive, silver - Retina 15"

Kodi i produktit:
212778
EAN:
5060363431038
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD5-RP-R15SR0G
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:

Si të porosisim në Gjirafa50?

39.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 3.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Lexuesi per karta të memories Nifty MiniDrive për MacBook Retina 15" arrin të lexoj karta të memories microSD deri në 128GB. Lexuesi ka dizajn inovativ dhe elegant dhe nuk i nevojitet instalim shtesë për t'u përdorur.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
5060363431038
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
MD5-RP-R15SR0G
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:
Prodhuesi:
Nifty

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE