Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Lexues i kartelave të memories Akasa AK-ICR-09, i zi, i brendshëm

Kodi i produktit:
244284
Compact Flash:
EAN:
4710614532113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-ICR-09
Lansuar:
6. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
8 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

AKASA AK-ICR-09 është lexues i kartelave SMART dhe kartelave të memories të cilin mund ta instaloni në panelin e përparmë të kompjuterit tuaj. Aksesori ju mundëson të kopjoni dhe shikoni të dhënat tuaja me shpejtësi dhe siguri të plotë. Lexuesi vjen i pajisur me 7 hapësira të ndryshme për kartela të memories dhe smart kartela, mban platformën USB 2.0 dhe mbështet kartelat Secure Digital (SDXC, SDHC, SD, Ultra, Extreme, Elite pro, High Speed, MMC, MMC Mobile), 256GB për SDXC, 32GByte për SDHC, Extreme Digital M2 (Memory Stick Micro M2) dhe microSD (microSDHC, micro SDXC).

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Compact Flash:
EAN:
4710614532113
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AK-ICR-09
Lansuar:
6. 9. 2018
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Memory Stick:
Micro SD:
Prodhuesi:
Akasa
SD:
Teknologjia:
USB 2.0
Ueb-i i prodhuesit:
Akasa.com.tw

Bashkangjitja Lexues i kartelave të memories Akasa AK-ICR-09 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE