Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Microkontroller GoPro AMCRL-001 lexues i kartave SD, konektor Lightning

Kodi i produktit:
232236
EAN:
818279018622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMCRL-001
Lansuar:
8. 3. 2018
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

52.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Quik Key është një mënyrë e shpejtë dhe e lehtë për të marrë dhe edituar një regjistrim GoPro të ruajtur në kartën tuaj microSD. Vetëm vendosne në iPhone ose iPad në sajë të portës lightning iOS dhe përdorni GoPro Capture për të transferuar regjistrimin për të krijuar dhe ndarë video të pabesueshme. Lexuesi mban licencën IMF e cila garanton pajtueshmërinë me pajisjet e Apple.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
818279018622
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AMCRL-001
Lansuar:
8. 3. 2018
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:
Prodhuesi:
GoPro
Teknologjia:
Lightning
Ueb-i i prodhuesit:
Goprocamera.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE