Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

USB ADATA OTG Micro SD

Kodi i produktit:
169925
EAN:
4712366962644
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AOTGMRBK
Lansuar:
8 Prill 2015
Lloji i lexuesit:
Jashtëm

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
5.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

A shkëmbeni vazhdimisht të dhëna mes dy telefonave apo dy pajisjeve portative? Atëherë juve iu nevojitet një zgjidhje e thjeshtë e cila gjithashtu kursen kohën tuaj gjatë këtyre transferimeve. Të gjitha këto i ofron USB ADATA OTG Micro SD. Kjo USB ka dimensione kompakte dhe një palë të lidhësve që mund të shkëmbejnë të dhënat shpejt dhe lehtë. Kjo USB mund të lidhet përmes lidhësit USB dhe një interface mikro USB. Kjo pajisje është e përshtatshme për telefona dhe tabletë që kanë sistemin Android OS 4.0 dhe sisteme më të avancuara.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4712366962644
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kodi i prodhuesit:
AOTGMRBK
Lansuar:
8 Prill 2015
Lloji i lexuesit:
Jashtëm
Micro SD:
Pesha [g]:
6
Prodhuesi:
ADATA
Teknologjia:
USB 2.0

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE