Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories Kingston Micro SDXC 128GB Endurance UHS-I

Kodi i produktit:
258795
EAN:
740617290141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Klasa e performancës së aplikacionit:
A1
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
26.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.21 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston MicroSDXC Endurance Class 10 Karta e memories UHS-I mund të përdoret në smartphones, tableta ose kamera portative. Shpejtësia e saj ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është i përshtatshëm për përdorim në kushte të jashtme. Ju do ta çmoni këtë kartë microSD jo vetëm në përdorimin tuaj të përditshëm, por edhe kur ndodh diçka e papritur që mund të dëmtojë kartën tuaj. Karta është projektuar për të përballuar efektet e rrezeve X, dridhjet, temperaturat e larta dhe të ulëta prej -25 ° C deri në 85 ° C dhe gjithashtu është i papërshkueshëm nga uji. Kartë të qëndrueshme Memory Kingston microSDXC me kapacitet 128GB dhe klasa 10 dhe UHS-I - shpejtësia e shkrimit 45MB.  

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617290141
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Klasa e performancës së aplikacionit:
A1
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
SDCE/128GB
Lansuar:
5. 4. 2019
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë e memories Kingston Micro SDXC 128GB Endurance UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE