Kartë e memories Kingston Micro SDXC 128GB Endurance UHS-I

Kodi i produktit:
258795
EAN:
740617290141
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti [GB]:
128
Klasa e performancës së aplikacionit:
A1
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston MicroSDXC Endurance Class 10 Karta e memories UHS-I mund të përdoret në smartphones, tableta ose kamera portative. Shpejtësia e saj ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është i përshtatshëm për përdorim në kushte të jashtme. Ju do ta çmoni këtë kartë microSD jo vetëm në përdorimin tuaj të përditshëm, por edhe kur ndodh diçka e papritur që mund të dëmtojë kartën tuaj. Karta është projektuar për të përballuar efektet e rrezeve X, dridhjet, temperaturat e larta dhe të ulëta prej -25 ° C deri në 85 ° C dhe gjithashtu është i papërshkueshëm nga uji. Kartë të qëndrueshme Memory Kingston microSDXC me kapacitet 128GB dhe klasa 10 dhe UHS-I - shpejtësia e shkrimit 45MB.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617290141
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti [GB]:
128
Klasa e performancës së aplikacionit:
A1
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
SDCE/128GB
Lansuar:
5. 4. 2019
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE