Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories Samsung Micro SDXC EVO Plus, 512GB + përshtatës SD

Kodi i produktit:
260397
EAN:
8801643411961
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
512
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Kodi:
MB-MC512GA/EU

Si të porosisim në Gjirafa50?

109.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 9.12 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Samsung Micro SDXC EVO Plus është një kartë e memories me një kapacitet prej 512 GB. Ajo posedon një shpejtësi minimale prej 30 MB / s dhe UHS-I (U3) me shpejtësi të leximit deri në 100 MB / s dhe shkrimit 90 MB / s. Është rezistente ndaj ujit dhe goditjeve. Vjen me një përshtatës SD. EVO Plus është ideale për video 4K në rezolucion UHD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
8801643411961
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
512
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Kodi:
MB-MC512GA/EU
Lansuar:
10. 5. 2019
Përshtatës:
Prodhuesi:
Samsung
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Samsung.cz

Bashkangjitja Kartë e memories Samsung Micro SDXC EVO Plus edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE