Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories SanDisk Micro SDXC, 64GB, 160MB / s, UHS-I U3, A2, V30 + përshtatës SD

Kodi i produktit:
261591
EAN:
619659169770
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
64
Klasa e performancës së aplikacionit:
A2
Klasa e shpejtësisë:
UHS-I Class 3

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories SanDisk krenohet me qëndrueshmëri të lartë, transferim të besueshëm dhe të shpejtë të të dhënave dhe regjistrim video me cilësi të lartë në cilësi FULL HD dhe 4K. Kjo ju lejon të regjistroni mijëra fotografi dhe orë regjistrimi në cilësinë më të lartë. Karta e memories është dizajnuar për një shpejtësi maksimale të leximit prej 160 MB / s dhe shkrimit deri në 60 MB / s. Klasa 10 siguron që transferimi i të dhënave të jetë i shpejtë, i qetë dhe me cilësi të lartë. Avantazhi është mbështetja e UHS-I Class 3 (U3) dhe UHS Video Speed Class 30 (V30), ideale për të regjistruar video Full HD dhe 4K UHD. Karta është në përputhje me shumë pajisje, si celularë, tabletë dhe kamera. Kapaciteti i lartë 64 GB ju lejon të ruani dhe të regjistroni mijëra foto dhe video me cilësi të lartë. I përfshirë është përshtatësi SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659169770
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
64
Klasa e performancës së aplikacionit:
A2
Klasa e shpejtësisë:
UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30
Lansuar më:
31. 5. 2019
Përshtatës:
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE