Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories SanDisk Micro SDXC Extreme, 128GB, 160MB/s, A2 UHS-I U3 ,+ lexues SD

Kodi i produktit:
249624
EAN:
619659170714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Kodi:
SDSQXA1-128G-GN6AA
Lansuar:
16. 11. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories ofron besueshmëri, performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Kjo kartë vjen me 128 GB kapacitet dhe me shpejtësi të leximit deri në 160 MB / s. ndërsa me shpejtësi të shkrimit 90 MB / s. Është rezistente ndaj goditjeve, rezistente ndaj temperaturave të larta, rezistente ndaj ujit dhe rrezeve X. Karta është e përshtatshme për telefonat me sistemin operativ Android, dhe për kamera që regjistrojnë video në formatin 4K. Karta vjen e pajisur me një lexues SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659170714
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Kodi:
SDSQXA1-128G-GN6AA
Lansuar:
16. 11. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë e memories SanDisk Micro SDXC Extreme edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE