Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories Transcend 64GB, + lexues SD

Kodi i produktit:
247498
EAN:
760557842088
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
64
Kodi:
TS64GUSD300S-A
Lansuar:
20. 10. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Transporti:
48 orë
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories ofron besueshmëri, performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Kjo kartë vjen me 64 GB kapacitet dhe me shpejtësi deri në 45MB / s. Kartela është rezistente ndaj ujit ku reziston deri në 1 m për 30 minuta. Karta vie e pajisur me një lexues SD.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
760557842088
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
64
Kodi:
TS64GUSD300S-A
Lansuar:
20. 10. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Transcend
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartë e memories Transcend 64GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE