Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDHC, 32 GB, 20MB / s

Kodi i produktit:
245929
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDQQ-032G-G46A
Lansuar:
6. 10. 2018
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Karta e memories ofron besueshmëri, performancë dhe qëndrueshmëri të jashtëzakonshme. Kjo kartë vjen me 32GB kapacitet dhe me shpejtësi deri në 20 MB / s. Lejon deri në 5000 orë regjistrim Full HD të vazhdueshëm. Kartela është e mbrojtur nga temperaturat ekstreme, impakti, uji dhe rrezet X.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDQQ-032G-G46A
Lansuar:
6. 10. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE