Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston microSDHC, 32GB, Klasa 3 + SD adapter

Kodi i produktit:
209336
EAN:
7406172660470
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCG/32GB
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 
Ju kurseni : 4.00   (17%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 3.25 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories microSDHC nga kompania Kingston është kartë e cila përputhet plotësisht me specifikat Secure Digital Association V2.00 (SDA V 2.00) të cilat mundësojnë kapacitet dhe performancë më të lartë të kartës. Kjo kartë memorie përdoret sidomos për kamera digjitale, telefona dhe pajisje PDA. Ju mund të punoni me të edhe në ndonjë kompjuter standard.

Karta ofron shpejtësi të transferimit prej 30Mbps (Klasa 3), si dhe ka kapacitet prej 32 GB. Veçanti e kësaj karte është qëndrueshmëria dhe rezistenca ndaj goditjeve, dridhjeve dhe temperaturave ekstreme nga -25 deri në 85 ° C. Kjo kartë vjen me një adapter që mund të përdoret edhe me karta të memories microSDHC dhe microSDXC.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172660470
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDCG/32GB
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston microSDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE