Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Kingston Micro SDXC Canvas React 256GB 100MB/s UHS-I + lexues SD

Kodi i produktit:
242364
EAN:
740617281965
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SDCR/256GB
Lansuar:
15. 9. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë e memories Kingston Micro SDXC Canvas React është e përshtatshme për përdorim në smartphones, tableta, kamera ose kamera portative. Klasa 10 UHS-I mbështet shkrimin e 80 megabajt / sec, me shpejtësi leximi UHS-I U3 deri në 100MB, 256GB, falë karakteristikave të saj mundëson video 4K ose foto në mënyrë shpërthyese.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617281965
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
256
Kodi i prodhuesit:
SDCR/256GB
Lansuar:
15. 9. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartelë e memories Kingston Micro SDXC Canvas React 256GB 100MB/s UHS-I + lexues SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE