Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Sony micro SDXC SRG1UZ 128GB, UHS-I + adapter

Kodi i produktit:
202725
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi:
SRG1UZ
Lansuar:
24. 11. 2016
Përshtatës:

Si të porosisim në Gjirafa50?

61.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 5.12 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Sony SRG1UZ Mikro SDXC (Klasa 10) UHS-I 95MB / s 128GB është një kartë SDSC me cilësi të lartë me kapacitet 128 GB dhe një adapter kartë SD. Parametrat janë klasa 10, UHS-I, shpejtësia e leximit prej 95 MB / sec dhe shpejtësia e shkrimit 90 MB / s, pajtueshmëria 4K (100 Mbps). Rezistencë e lartë ndaj rrezet X, uji dhe pluhuri, goditjet dhe ndryshimet e menjëhershme të temperaturës janë avantazhet kryesore të saj.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi:
SRG1UZ
Lansuar:
24. 11. 2016
Përshtatës:
Prodhuesi:
Sony
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Sony.cz

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE