Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë e memories Transcend Micro SDHC, 500S 8GB

Kodi i produktit:
247511
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
TS8GUSD500S
Lansuar:
20. 10. 2018
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

9.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Vetëm 3
Disponueshmëria:
3 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartelë e memeories e përshtatshme jo vetëm për telefona apo tablet, mirëpo edhe për pajisje tjera me kapacitet inçizimi në Full HD. Ajo ka kapacitet prej 8 GB me teknologji UHS-I dhe Class 1. Ka shpejtësi të shkruajtjes së të dhënave prej 10 MB/S dhe është rezistent ndaj spërkatjeve. Ky produkt është zgjidhja ideale për ruajtje të aplikacioneve të telefonit.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti [GB]:
8
Kodi i prodhuesit:
TS8GUSD500S
Lansuar:
20. 10. 2018
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
Transcend
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)

Bashkangjitja Kartelë e memories Transcend Micro SDHC edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE