Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartelë memorie Kingston Micro SDXC Endurance 64GB 95MB / s UHS-I A1

Kodi i produktit:
263090
Besueshmëria:
98 %
EAN:
7406172902266
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti GB:
64
Klasa e performancës së aplikacionit:
A1

Si të porosisim në Gjirafa50?

18.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.54 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartel e memories KingSD microSDXC Endurance Class10 UHS-I mund të përdoret në celular, tablet ose kamera portative. Falë shpejtësisë së saj, ai mund të regjistrojë video Full HD dhe është e përshtatshme për t’u përdorur në kushte të jashtme. Ju do ta vlerësoni këtë kartelë të qëndrueshme microSD jo vetëm në përdorimin e përditshëm, por edhe kur ndodh diçka e paparashikuar që mund të dëmtojë kartën. Kartela është krijuar për t'i bërë ballë efekteve të rrezeve X, dridhjeve, temperaturave të larta dhe të ulëta që variojnë nga -25 ° C deri 85 ° C, dhe është gjithashtu e papërshkueshme nga uji. Memoriet microSD përdoren kryesisht në tablet, celularë, kamera dixhitale, laptopë, etj., Dhe natyrisht ato mund të përdoren në një kompjuter të rregullt, por është e nevojshme të përdorni përshtatësin-lexuesin e duhur, nën sistemin operativ karta e memories duket si një tjetër hard disk dhe gjithashtu mund të punojë me të. Kartela ka një kapacitet 64 gigabajt dhe një klasë shpejtësie lass 10 and UHS-I - shkalla e transferimit të shkrimit prej 45 MB, shpejtësia e leximit me teknologjinë UHS-I në 95 MB, rezistent ndaj rrezatimit me rreze X, ujit, nxehtësisë dhe dridhjes.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
98 %
EAN:
7406172902266
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti GB:
64
Klasa e performancës së aplikacionit:
A1
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Kodi:
SDCE/64GBKOS
Lansuar:
19. 6. 2019
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE