Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDXC Ultra Android 16GB 98MB/s UHS-I + adapter SD

Kodi i produktit:
221592
EAN:
619659161347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDSQUAR-016G-GN6MA
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 
Ju kurseni : 3.00   (26%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
26% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.42 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta Micro SDHC Ultra ka një kapacitet prej 16 GB. I përket klasës së 10 me një shpejtësi minimale prej 10 MB / s. Ajo gjithashtu i takon klasës UHS-I, e cila i jep kartës një shpejtësi leximi deri në 98 MB / s. Ajo ka performancën A1 për ngarkim më të shpejtë dhe drejtimin e aplikacioneve. Është e përsosur për pajisjet mobile me Android. Ka një përshtatës për futjen e një karte në slotin SD klasik.

Vlerësimet

Super.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659161347
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDSQUAR-016G-GN6MA
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDXC Ultra Android 16GB 98MB/s UHS-I + adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE