Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SSD Transcend Apple JetDrive Lite 330 - 128GB

Kodi i produktit:
158622
EAN:
7605578304432
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
TS128GJDL330
Lansuar:
10 Shtator 2014

Si të porosisim në Gjirafa50?

76.50 € * Përfshirë TVSH-në
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.38 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SSD Transcend Apple JetDrive Lite 330 janë karta zgjeruese të dizajnuara për MacBook Pro 13". Kombinon kapacitetin e lartë dhe performancën e qëndrueshme. Janë rezistene ndaj goditjeve dhe dridhjeve. Ky model i kartave zgjeruese ka një kapacitet prej 128GB dhe ofron një shpejtësi të leximit prej 95 MB / s dhe shpejtësi të shkrimit prej 60 MB / s. Karta përdor memorien NAND dhe teknologjinë e veçantë Chip-on-Board që siguron qëndrueshmëri të plotë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7605578304432
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
TS128GJDL330
Lansuar:
10 Shtator 2014
Prodhuesi:
Transcend
Teknologjia e hard diskut:
HDD

Bashkangjitja Kartë memorie SSD Transcend Apple JetDrive Lite 330 - 128GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE