Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Ultra Android 32GB 98MB/s A1 UHS-I + adapter SD

Kodi i produktit:
223324
EAN:
619659161422
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDSQUAR-032G-GN6MA
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 10.00   (51%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
51% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 1.58 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta Micro SDHC Ultra ka një kapacitet prej 32 GB. I përket klasës së 10 me një shpejtësi minimale prej 10 MB / s. Gjithashtu i takon klasës UHS-I (U1), e cila i jep kartës një shpejtësi leximi deri në 98MB / s. Ajo ka performancën A1 për ngarkim më të shpejtë dhe drejtimin e aplikacioneve. Është shumë e përsosur për pajisjet mobile me Android. Ka përshtatës për futjen e kartave në slotin SD klasik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659161422
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDSQUAR-032G-GN6MA
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Ultra Android 32GB 98MB/s A1 UHS-I + adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE