Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Ultra Android 32GB 98MB/s A1 UHS-I + adapter SD

Kodi i produktit:
223324
EAN:
6196591614221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
SDSQUAR-032G-GN6MA
Prodhuesi:
SanDisk

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
19.50 
Ju kurseni : 7.00   (36%)
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
36% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta Micro SDHC Ultra ka një kapacitet prej 32 GB. I përket klasës së 10 me një shpejtësi minimale prej 10 MB / s. Gjithashtu i takon klasës UHS-I (U1), e cila i jep kartës një shpejtësi leximi deri në 98MB / s. Ajo ka performancën A1 për ngarkim më të shpejtë dhe drejtimin e aplikacioneve. Është shumë e përsosur për pajisjet mobile me Android. Ka përshtatës për futjen e kartave në slotin SD klasik.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591614221
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
SDSQUAR-032G-GN6MA
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Micro SDHC Ultra Android 32GB 98MB/s A1 UHS-I + adapter SD edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE