Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories SanDisk Micro SDXC Ultra Android, 64GB, 100MB/s, A1, UHS-I + përshtatës SD

Kodi i produktit:
223784
EAN:
619659161507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDSQUAR-064G-GN6MA
Numri i adapterëve:
1

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
28.50 
Ju kurseni : 16.00   (56%)
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
56% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 6 këste pa kamatë për vetëm 2.08 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta Micro SDXC Ultra ka një kapacitet prej 64 GB. Ajo i takon klasës 10 me një shpejtësi minimale prej 10 MB / s. Ajo është gjithashtu e përfshirë në klasën UHS-I, e cila i jep kartës shpejtësinë e leximit deri në 100 MB / s. Ajo ka performancën A1 për ngarkim dhe drejtim më të shpejtë të aplikacioneve. Është e përsosur për pajisjet mobile me sistem operativ Android. Posedon përshtatës SD.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659161507
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
SDSQUAR-064G-GN6MA
Numri i adapterëve:
1
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë e memories SanDisk Micro SDXC Ultra Android edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE