Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston SDXC Canvas Go! Plus, 512GB, 170MB/s, UHS-I, U3

Kodi i produktit:
282901
Besueshmëria:
100 %
EAN:
740617301571
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti GB:
512
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1

Si të porosisim në Gjirafa50?

152.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 12.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartë e memories SD me një kapacitet 512 GB. Shpejtësia e leximit është deri në 170 MB / s, dhe shpejtësia e shkrimit deri në 90 MB / s. Klasat e kartës janë klasa 10, UHS-I, U3, V30. Dimensionet e kartës janë: 24 x 32 x 2.1 mm.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Besueshmëria:
100 %
EAN:
740617301571
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti GB:
512
Klasa e shpejtësisë:
Klasa 10, UHS-I klasa 1
Klasa e videos:
V30
Kodi:
SDG3/512GB
Lansuar:
12. 3. 2020
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE