Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30

Kodi i produktit:
253862
Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30
Kodi:
SDSDXXY-128G-GN4IN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
56.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.71 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga kompania SanDisk janë të përshtatshme për përdorim profesional dhe të zakonshëm. Kjo kartë është e përshtatshme për telefona celularë, për tablet dhe kamera portative, e cila mund të ruajë videon 4K, të xhiroj në FULL HD, apo të kap fotografi mahnitëse të cilësisë së lartë. Avantazh i kësaj karte është shpejtësia minimale e shkrimit prej 90 MB / s dhe e leximit deri në 170 MB / s . Karta është rezistente ndaj goditjeve, temperaturave të larta dhe të ulëta. Poashtu, karta i përket klasës 10 UHS-I, ka kapacitet prej 128GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
Doživotní (u CZC.cz)
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30
Kodi:
SDSDXXY-128G-GN4IN
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE