Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30

Kodi i produktit:
253862
EAN:
619659170325
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
58.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 4.88 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga kompania SanDisk janë të përshtatshme për përdorim profesional dhe të zakonshëm. Kjo kartë është e përshtatshme për telefona celularë, për tablet dhe kamera portative, e cila mund të ruajë videon 4K, të xhiroj në FULL HD, apo të kap fotografi mahnitëse të cilësisë së lartë. Avantazh i kësaj karte është shpejtësia minimale e shkrimit prej 90 MB / s dhe e leximit deri në 170 MB / s . Karta është rezistente ndaj goditjeve, temperaturave të larta dhe të ulëta. Poashtu, karta i përket klasës 10 UHS-I, ka kapacitet prej 128GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi të lartë.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659170325
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti GB:
128
Klasa e shpejtësisë:
Class 10, UHS-I Class 3
Klasa e videos:
V30
Kodi:
SDSDXXY-128G-GN4IN
Lansuar:
6. 2. 2019
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë e memories SanDisk SDXC Extreme Pro 128GB 170MB/s class 10 UHS-I U3 V30 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE