Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories Transcend SDHC 300S, 8GB, 95MB / s, Class 10

Kodi i produktit:
257563
Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
8
Klasa e shpejtësisë:
Class 10
Kodi:
TS8GSDC300S
Lansuar më:
30. 3. 2019

Si të porosisim në Gjirafa50?

8.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Një kartë e memories shumë e shpejtë që nuk është e përshtatshme vetëm për kamera digjitale, por edhe për pajisjet moderne të regjistrimit të videove. Falë shkallës së lartë të bit, moduli do t'ju lejojë të regjistroni shumë foto, si dhe të regjistroni video të vazhdueshme. Karta është rezistente ndaj ujit, ndryshimit të temperaturës (nga - 25 në 85 ° C), elektricitetit elektrostatik, rrezeve X, dridhjeve dhe goditjeve. Kjo kartë e memories ka kapacitet prej 8 GB me standard SDHC, që plotëson klasën e shpejtësisë Class 10. Shpejtësia minimale e shkrimit të të dhënave është 10 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

Garancioni nga prodhuesi:
1 vjet
Kapaciteti GB:
8
Klasa e shpejtësisë:
Class 10
Kodi:
TS8GSDC300S
Lansuar më:
30. 3. 2019
Prodhuesi:
Transcend
Rezistent ndaj ujit:

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE