Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë mermorie Kingston SDHC Canvas Go, 32GB, UHS-I U3

Kodi i produktit:
231642
EAN:
7406172761078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDG/32GB
Lansuar:
2. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
12.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.04 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kjo është një kartë memorie e shpejtë e llojit SDHC me një kapacitet prej 32 GB. Kjo kartë i përket Class 10 UHS-I U3 me shpejtësi leximi deri në 90 MB / s dhe shpejtësi shkrimit deri në 45 MB / s. Kjo kartë memorie është ideale për regjistrimin 4K dhe është shumë e qëndrueshme. Ajo është e papërshkueshme nga uji (për 30 deri në 1 m thellësi), rezistojnë temperaturat në mes -40 deri në 85 ° C dhe në mes të -25 dhe 85 ° C në përdorim, rezistente ndaj goditjeve dhe rezistente ndaj rrezeve X në aeroport.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172761078
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDG/32GB
Lansuar:
2. 3. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë mermorie Kingston SDHC Canvas Go edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE