Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë e memories Kingston SDXC Canvas React 128GB 80MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
233076
EAN:
740617275957
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDR/128GB
Lansuar:
19. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
29.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston Mikro SDXC Canvas React + SD Përshtatës Karta e memories UHS-U3 të Class 10 US-U3 të Kingston microSDHC / microSDXC përdoret në telefona të mençur, tableta ose kamera portative. Me shpejtësi, mund të regjistrojë video 4K ose foto në mënyrë sequential kur veprimi nuk është e lehtë për të ndaluar. Është i përshtatshëm për përdorim në kushte ekstreme. Ky model i kartës së kujtesës Kingsoft SDHC Class 10 UHS-I ofron një kapacitet prej 128GB. Është në përputhje me klasën 10 dhe UHS-I U3, e cila siguron norma të mjaftueshme të biteve - deri në 80MB / s gjatë shkrimit dhe deri në 100MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve. Është ideale për të marrë fotografi dhe incizime të videove në 4K.

Vlerësimet

:)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275957
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDR/128GB
Lansuar:
19. 3. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë e memories Kingston SDXC Canvas React 128GB 80MB/s UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE