Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston SDXC Canvas React, 128GB, 80MB/s, UHS-I U3

Kodi i produktit:
233076
EAN:
740617275957
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDR/128GB
Lansuar:
19. 3. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
27.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 2.29 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Ky model i kartave të memories Kingston SDXC ofron kapacitet të ruajtjes prej 128 GB. Përputhet me klasën 10 dhe standardin UHS-I U3, që garanton shpejtësi të mjaftueshme të transferimit - 80 MB / s kur shkruani dhe deri në 100 MB / s kur lexoni. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe dridhjeve. Është ideale për fotografi dhe incizim të videove 4K

Vlerësimet

:)
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275957
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
128
Kodi i prodhuesit:
SDR/128GB
Lansuar:
19. 3. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston SDXC Canvas React edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE