Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Kingston UHS-I RAM SDHC 16GB

Kodi i produktit:
176028
EAN:
7406172434132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SD10VG2/16GB
Lansuar:
1 Gusht 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 
Ju kurseni : 2.00   (17%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
17% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Nuk keni hapësirë të mjaftueshme për realizimin e të gjitha fotografive që dëshironi? Atëherë kjo kartë e memories Kingston SDHC Ultimate është e destinuar për ju. Për dallim nga kartat klasike, ky model paraqet shpejtësi më të lartë të bartjes së të dhënave - deri në 45MB dhe 10MB per sekondë. Ky produkt është i përshtatshëm për pajisje të zakonshme SDHC të cilat nuk posedojnë UHS-I. Karta përfshin kapacitet të lartë prej 16GB dhe është e përshtatshme për tablet, telefona të mençur dhe kamera digjitale.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
7406172434132
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SD10VG2/16GB
Lansuar:
1 Gusht 2015
Prodhuesi:
Kingston
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com
UHS I:
Klasa 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE