Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Adata SDXC Premier UHS-I, 64 GB

Kodi i produktit:
132575
EAN:
4713435793961
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
ASDX64GUICL10-R
Prodhuesi:
ADATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 
Ju kurseni : 11.05   (49%)
11.45 € * Përfshirë TVSH-në
49% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.95 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave
  • Përshkrimi
  • Detajet
  • Vlerësimet
  • Të ngjashme

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga Adata janë shumë të popullarizuara falë performancës së shkëlqyer dhe çmimit të arsyeshëm. Kësaj radhe A-Data iu sjell linjën e re të kartave Premier SDHC e cila ka specifikat SD 3.0 UHS-I (Ultra High Speed). Ajo ka kapacitet prej 64 GB, dhe shpejtësi të leximit / shkrimit prej 95/45 MB / s. Falë këtyre karakteristikave, karta është e përshtatshme për përdorim me tablet, kamera digjitale me rezolucion të lartë dhe video kamera MPEG4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435793961
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
ASDX64GUICL10-R
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Vendi i origjinës:
Taiwan (Province of China)

Bashkangjitja Kartë memorie Adata SDXC Premier UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE