Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie Adata SDXC Premier UHS-I, 64 GB

Kodi i produktit:
132575
EAN:
4713435793961
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
ASDX64GUICL10-R
Prodhuesi:
ADATA

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
22.50 
Ju kurseni : 5.00   (22%)
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
22% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga Adata janë shumë të popullarizuara falë performancës së shkëlqyer dhe çmimit të arsyeshëm. Kësaj radhe A-Data iu sjell linjën e re të kartave Premier SDHC e cila ka specifikat SD 3.0 UHS-I (Ultra High Speed). Ajo ka kapacitet prej 64 GB, dhe shpejtësi të leximit / shkrimit prej 95/45 MB / s. Falë këtyre karakteristikave, karta është e përshtatshme për përdorim me tablet, kamera digjitale me rezolucion të lartë dhe video kamera MPEG4.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
4713435793961
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Kodi i prodhuesit:
ASDX64GUICL10-R
Prodhuesi:
ADATA
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)

Bashkangjitja Kartë memorie Adata SDXC Premier UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE