Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Kingston SDHC Canvas Select, 16GB, 80MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
230293
EAN:
740617275711
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
SDS/16GB
Lansuar:
9. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories UHS-10 e Kingston microSDHC / microSDXC, klasa 10, SDC10G2 mund të përdoret në telefona celularë të mençur, tableta ose kamera portative. Me shpejtësi, ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është i përshtatshëm për përdorim në kushte të jashtme (për kamera dhe dronë). Vjen me një kapacitet prej 16GB, ku mund të ruani të dhënat tuaja. Ky model i kartës së memories Kingston përputhet me klasën 10 dhe UHS-I, i cili siguron shpejtësi të mjaftueshme deri në 10 MB / s kur kur shkruan dhe deri në 80MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275711
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16+
Kodi i prodhuesit:
SDS/16GB
Lansuar:
9. 2. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston SDHC Canvas Select edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE