Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie Kingston SDHC Canvas Select, 32GB, 80MB/s UHS-I

Kodi i produktit:
230294
EAN:
740617275650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDS/32GB
Lansuar:
9. 2. 2018

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 5.00   (27%)
13.50 € * Përfshirë TVSH-në
27% Zbritje Risi
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.12 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kingston SDHC / SDXC Klasa 10 - UHS-I Karta e memories SDHC SDHS / SDXC të Kingston SDS10 SDHC mund të përdoret në telefona celularë të zgjuar, tableta ose kamera portative. Me shpejtësi, ju lejon të regjistroni video Full HD dhe është i përshtatshëm për përdorim në kushte të jashtme. Me një gamë të përdorimeve kjo memorie ka kapacitet prej 32 GB. Ky model i serisë SDC10G2 korrespondon me klasën 10 dhe UHS-I, e cila siguron shpejtësi të lartë 10 MB / s gjatë shkrimit dhe deri në 80 MB / s gjatë leximit. Karta është rezistente ndaj rrezeve X, ujit, temperaturave të larta dhe vibracioneve.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
740617275650
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDS/32GB
Lansuar:
9. 2. 2018
Prodhuesi:
Kingston
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Kingston.com

Bashkangjitja Kartë memorie Kingston SDHC Canvas Select edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE