Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SanDisk Extreme Pro SDHC 32GB

Kodi i produktit:
207842
EAN:
6196591443198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDXPK-032G-GN4IN
Lansuar:
22 Shkurt 2017

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
89.50 
Ju kurseni : 10.00   (11%)
79.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 6.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Karta e memories SanDisk Extreme Pro SDHC është shumë e shpejtë dhe është e përshtatshme për kamera, smartfonë dhe tablet me sistemin operativ Android. Kjo kartë karakterizohet me madhësi të vogël, konsum të ulët të energjisë dhe qëndrueshmëri të lartë. Karta SanDisk është e përshtatshme për video 4K. Është rezistente ndaj goditjeve, ujit, temperaturës së lartë dhe rrezeve X. Ka kapacitet prej 32GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 300MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591443198
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDXPK-032G-GN4IN
Lansuar:
22 Shkurt 2017
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS II - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
UHS II:
Klasa 3

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk Extreme Pro SDHC 32GB edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE