Kartë memorie SanDisk SDXC Ultra 64GB 48MB/s Klasa 10

Kodi i produktit:
192522
EAN:
6196591357136
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNB-064G-GN3IN

Si të porosisim në Gjirafa50?

31.50 
17.50 € * Përfshirë TVSH-në
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.46 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga kompania SanDisk do të ju ndihmojnë të bëni foto më të bukura dhe video Full HD përmes kamerës ose video kamerës. Avantazh i kësaj karte është shpejtësia e leximi prej 48 Mb / s. Është e përshtatshme me pajisjet sSDHC / SDXC. Karta është rezistente ndaj goditjeve, temperaturave të larta dhe të ulëta, si dhe kundër ujit. Ka kapacitet prej 64GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591357136
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNB-064G-GN3IN
Lansuar:
14 Qershor 2016
Prodhuesi:
SanDisk
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
UHS I:
Klasa 1

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk SDXC Ultra 64GB 48MB/s Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE