Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SanDisk SDXC Ultra 64GB 80MB/s Klasa 10

Kodi i produktit:
182735
EAN:
619659137175
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-064G-GN6IN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
32.50 
Ju kurseni : 13.00   (40%)
19.50 € * Përfshirë TVSH-në
40% Zbritje
Disponueshmëria:
(10 artikuj)
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.62 € në muaj
+
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

Kartat e memories nga kompania SanDisk janë të përshtatshme për përdorim profesional dhe të zakonshëm. Avantazh i kësaj karte është shpejtësia e leximi prej 80 Mb / s. Është e përshtatshme edhe për incizimin e videove Full HD. Karta është rezistente ndaj goditjeve, temperaturave të larta dhe të ulëta, si dhe kundër ujit. Ka kapacitet prej 64GB dhe bën transferimin e të dhënave me shpejtësi prej 10MB/s.

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659137175
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
64
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNC-064G-GN6IN
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SanDisk SDXC Ultra 64GB 80MB/s Klasa 10 edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE