Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SDHC SanDisk Extreme UHS-I (U3), 16GB

Kodi i produktit:
182737
EAN:
619659135829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDSDXNE-016G-GNCIN
Lansuar:
5 Dhjetor 2015

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 9.00   (49%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
49% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk Extreme është kartë memorie SDHC me kapacitet të lartë prej 16GB dhe shërben për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Kjo kartë është e përshtatshme për përdorim në kamerat digjitale, videokamera, MP3 dhe pajisje tjera të përshtatshme për këtë format. Për më tepër SanDisk Extreme bën pjesë në kategorinë e kartave me shpejtësi UHS-1 (U3) që nënkupton se në të ju mund të regjistroni të dhënat tuaja për tri herë me shpejtë se sa në kartat e Klasës 10. Shpejtësia e shkrimit të të dhënave arrin deri në 90 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659135829
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Kodi i prodhuesit:
SDSDXNE-016G-GNCIN
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC SanDisk Extreme UHS-I (U3) edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE