Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SDHC SanDisk Extreme, UHS-I (U3), 32GB

Kodi i produktit:
202532
EAN:
619659147037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDXVE-032G-GNCIN
Lansuar:
24 Nëntor 2016

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
23.50 
Ju kurseni : 8.00   (34%)
15.50 € * Përfshirë TVSH-në
34% Zbritje
Disponueshmëria:
10 artikuj
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 1.29 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX

GjirafaFLEX është shërbim shtesë që ne e ofrojmë si zgjidhje të shpejtë nëse keni defekt me produktin brenda periudhës 1 vjeçare të garancionit. Do të thotë, ose merrni produkt të ri ose merrni kredit në Gjirafa50 për vlerën e produktit. Pa pasur nevojë për pritje tek serviset e autorizuara, GjirafaFLEX ju mundëson zgjidhje aty për aty.

*Defektet përfshijnë vetëm ato fabrike, dhe jo dëmet fizike që mund të i shkaktohen produktit.

Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk Extreme është kartë memorie SDHC me kapacitet të lartë prej 32GB dhe karakterizohet me dimensione kompakte, konsum të vogël të energjisë, siguri si dhe mundësinë e qasjes së shpejtë në të dhënat e ruajtura. Kjo kartë është e përshtatshme për kamera por mund të përdoret edhe në pajisje të tjera. Për sa i përket shpejtësisë, kjo kartë bën pjesë në kartat UHS-I (U3) përkatësisht i takon Klasës 10 me shpejtësi të garantuar minimale të transferit prej 10 MB / s, duke mundësuar shpejtësi të leximit / shkrimit të të dhënave prej 90/40 MB / s.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659147037
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Kodi i prodhuesit:
SDSDXVE-032G-GNCIN
Lansuar:
24 Nëntor 2016
Prodhuesi:
SanDisk
Rezistent ndaj ujit:
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 3 (30MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
UHS I:
Klasa 3

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC SanDisk Extreme edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE