Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SDHC SanDisk, Klasa 4, 16GB

Kodi i produktit:
68070
EAN:
619659055646
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
2
Kodi i prodhuesit:
SDSDB-016G-B35

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
11.50 
Ju kurseni : 4.00   (35%)
7.50 € * Përfshirë TVSH-në
35% Zbritje
Disponueshmëria:
6 artikuj
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.62 € në muaj
+
E dua me GjirafaFLEX
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

San Disk Extreme është kartë SDHC me kapacitet të lartë prej 16GB dhe shërben për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Për sa i përket shpejtësisë, kjo kartë është e dizajnuar në përputhshmëri të plotë me specifikat SDA 2.00 që obligojnë prodhuesin të përcaktoj shpejtësinë minimale të garantuar. Kjo kartë bën pjesë në Klasën 4 dhe ofron shpejtësi minimale të transmetimit të të dhënave prej 4 MB / s. Falë kapacitetit të lartë dhe karakteristikave të avancuara kjo kartë është e përshtatshme për përdorim në kamerat moderne digjitale me rezolucion të lartë, kamerat MPEG4 dhe pajisje tjera të përshtatshme për formatin SDHC.

Vlerësimet

Shume produkt cilesor dhe i pershtatet pershkrimit te specifikave te produktit.
Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659055646
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
16
Klasa:
2
Kodi i prodhuesit:
SDSDB-016G-B35
Lansuar:
10 Maj 2011
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
Klasa 4 (4MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC SanDisk edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE