Mbështetu tek ne. Dërgesa 100% të sigurta, kudo në Kosovë.

Kartë memorie SDHC SanDisk, UHS-I, 8GB

Kodi i produktit:
160170
EAN:
6196591235670
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUN-008G-G46

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
9.50 
Ju kurseni : 1.00   (11%)
8.50 € * Përfshirë TVSH-në
11% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me:
 
deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.71 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk është kartë SDHC me kapacitet prej 8 GB dhe shërben për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Përkundër dimensioneve të vogla, kjo kartë me kapacitet të lartë iu mundëson që pa asnjë problem të regjistroni video HD me rezolucion 1080 p, foto në formatet RAW dhe JPEG, muzikë dhe të dhëna tjera. Për më tepër kjo kartë bën pjesë në kategorinë e kartave me shpejtësi UHS-1 Klasa 10, që garanton shpejtësi të jashtëzakonshme të transferit të të dhënave, me shpejtësi minimale prej 10 MB / s. Karakteristikat e veçanta e bëjnë këtë kartë të përkryer për kamera digjitale, PDA, laptop dhe pajisje tjera të përshtatshme me këtë format.

Vlerësimet

Asnjë postim i gjetur

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
6196591235670
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
8
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUN-008G-G46
Lansuar:
4 Tetor 2014
Prodhuesi:
SanDisk
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com
UHS I:
Klasa 1

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE