Pas disa sekondash do të hapet dritarja e aplikimit të IuteCredit.

Kartë memorie SDHC SanDisk Ultra UHS-I, 32GB

Kodi i produktit:
182732
EAN:
619659135690
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNB-032G-GN3IN

Si të porosisim në Gjirafa50?

Gjirafa50 rekomandon këtë produkt!
18.50 
Ju kurseni : 9.00   (49%)
9.50 € * Përfshirë TVSH-në
49% Zbritje
0 artikuj në stok 😢
Paguaj me: deri në 12 këste pa kamatë për vetëm 0.79 € në muaj
Shto në listen e dëshirave

Përshkrimi i produktit

SanDisk Ultra është kartë memorie SDHC me kapacitet të lartë prej 32GB dhe shërben për ruajtjen e sasive të mëdha të të dhënave. Kjo kartë është e përshtatshme për përdorim në kamerat digjitale, PDA, laptop, telefona mobil dhe pajisje tjera të përshtatshme për këtë format. Për më tepër SanDisk Ultra bën pjesë në kategorinë e kartave me shpejtësi UHS-1 Klasa 10, gjë që munëson regjistrimin e të dhënave me shpejtësi të jashtëzakonshme e cila mund të arrijë deri në 48 MB / s. Dimensionet e kësaj kartele janë 24 x 32 x 2.1 mm

Vlerësimet

Shkruaj koment

Detajet teknike

EAN:
619659135690
Garancioni nga prodhuesi:
1 vit
Kapaciteti [GB]:
32
Klasa:
10
Kodi i prodhuesit:
SDSDUNB-032G-GN3IN
Lansuar:
5 Dhjetor 2015
Shpejtësia minimale shkruese:
UHS I - Klasa 1 (10MB/s)
Ueb-i i prodhuesit:
Sandisk.com

Bashkangjitja Kartë memorie SDHC SanDisk Ultra UHS-I edhe ndonjë aksesorë

Shiko produkte të tjera

SHFAQ MË SHUMË PRODUKTE